GLPI Plugin - Tag - en to tr_TR translation catalogue (13 entries)

en: Add tags
tr_TR: Etiket ekle

en: HTML color
tr_TR: HTML rengi

[ctx: filters]
en: If the item has a tag
tr_TR: Ögenin etiketi varsa

[ctx: filters]
en: If the item is tagged
tr_TR: Öge etiketlenmişse

en: Missing parameters
tr_TR: Parametreler eksik

en: Remove tags
tr_TR: Etiket sil

en: Tag | Tags
tr_TR[0]: Etiket
tr_TR[1]: Etiket

en: Tag Management
tr_TR: Etiket yönetimi

en: Tag management
tr_TR: Etiket yönetimi

en: Tags have been updated
tr_TR: Etiketler güncellendi

en: Tags have not been updated
tr_TR: Etiketler güncellenmedi

en: Tags location
tr_TR: Etiketlerin konumu

en: View all tags
tr_TR: Tüm etiketleri görüntüle
