GLPI Plugin - Tag - en to sk_SK translation catalogue (13 entries)

en: Add tags
sk_SK: Pridať značky

en: HTML color
sk_SK: Farba HTML

[ctx: filters]
en: If the item has a tag
sk_SK: Ak má položka značku

[ctx: filters]
en: If the item is tagged
sk_SK: Ak je položka označená

en: Missing parameters
sk_SK: Chýbajúce parametre

en: Remove tags
sk_SK: Odstrániť značky

en: Tag | Tags
sk_SK[0]: Značka
sk_SK[1]: Značky
sk_SK[2]: Značky
sk_SK[3]: Značky

en: Tag Management
sk_SK: Správa značiek

en: Tag management
sk_SK: Správa značiek

en: Tags have been updated
sk_SK: Značky boli aktualizované

en: Tags have not been updated
sk_SK: Značky neboli aktualizované

en: Tags location
sk_SK: Umiestnenie značiek

en: View all tags
sk_SK: Zobraziť všetky značky
