GLPI Plugin - Tag - en to ru_RU translation catalogue (8 entries)

en: Add tags
ru_RU: Добавить тег

en: HTML color
ru_RU: Цвет HTML

en: Remove tags
ru_RU: Удалить тег

en: Tag | Tags
ru_RU[0]: тег
ru_RU[1]: тегов
ru_RU[2]: тегов
ru_RU[3]: тегов

en: Tag Management
ru_RU: Управление тегами

en: Tag management
ru_RU: Управление тегами

en: Tags location
ru_RU: Расположение тегов

en: View all tags
ru_RU: Просмотреть все теги
