GLPI Plugin - Tag - en to pt_BR translation catalogue (10 entries)

en: Add tags
pt_BR: Adicionar etiquetas

en: HTML color
pt_BR: Cor HTML

[ctx: filters]
en: If the item has a tag
pt_BR: Se o item tiver uma etiqueta

[ctx: filters]
en: If the item is tagged
pt_BR: Se o item estiver marcado

en: Remove tags
pt_BR: Remover etiquetas

en: Tag | Tags
pt_BR[0]: Etiqueta
pt_BR[1]: Etiquetas
pt_BR[2]: Etiquetas

en: Tag Management
pt_BR: Gerenciamento de Etiquetas

en: Tag management
pt_BR: Gerenciamento de etiquetas

en: Tags location
pt_BR: Local das etiquetas

en: View all tags
pt_BR: Exibir todas etiquetas
