GLPI Plugin - Tag - en to pl_PL translation catalogue (5 entries)

en: Add tags
pl_PL: Dodaj słowa kluczowe

en: HTML color
pl_PL: kolor HTML

en: Remove tags
pl_PL: Usuń słowa kluczowe

en: Tag Management
pl_PL: Zarządzanie słowami kluczowymi

en: View all tags
pl_PL: Pokaż wszystkie słowa kluczowe
