GLPI Plugin - Tag - en to ja_JP translation catalogue (10 entries)

en: Add tags
ja_JP: タグを追加

en: HTML color
ja_JP: HTML カラー

[ctx: filters]
en: If the item has a tag
ja_JP: アイテムにタグがあったら

[ctx: filters]
en: If the item is tagged
ja_JP: アイテムにタグがついたら

en: Remove tags
ja_JP: タグを削除

en: Tag | Tags
ja_JP[0]: タグ

en: Tag Management
ja_JP: タグ管理

en: Tag management
ja_JP: タグ管理

en: Tags location
ja_JP: タグの表示位置

en: View all tags
ja_JP: すべてのタグを表示
