GLPI Plugin - Tag - en to hu_HU translation catalogue (6 entries)

en: Add tags
hu_HU: Címkék hozzáadása

en: HTML color
hu_HU: HTML szín

en: Remove tags
hu_HU: Címkék eltávolítása

en: Tag | Tags
hu_HU[0]: Címke
hu_HU[1]: Címkék

en: Tag Management
hu_HU: Címke Kezelés

en: View all tags
hu_HU: Minden címke megtekintése
