GLPI Plugin - Tag - en to fr_FR translation catalogue (10 entries)

en: Add tags
fr_FR: Ajouter des étiquettes

en: HTML color
fr_FR: Couleur HTML

[ctx: filters]
en: If the item has a tag
fr_FR: Si l'élément a un tag

[ctx: filters]
en: If the item is tagged
fr_FR: Si l'élément est tagué

en: Remove tags
fr_FR: Supprimer des étiquettes

en: Tag | Tags
fr_FR[0]: Etiquette
fr_FR[1]: Etiquettes
fr_FR[2]: Etiquettes

en: Tag Management
fr_FR: Gestion des tags

en: Tag management
fr_FR: Gestion des tags

en: Tags location
fr_FR: Localisation des tags

en: View all tags
fr_FR: Voir toutes les étiquettes
