GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to ru_RU translation catalogue (9 entries)

en: A link with this category already exists
ru_RU: Связь с этой категорией уже существует

en: ItilCategory Groups
ru_RU: Группы ITIL Категории

en: Level
ru_RU: Уровень

en: Level 1
ru_RU: Уровень 1

en: Level 2
ru_RU: Уровень 2

en: Level 3
ru_RU: Уровень 3

en: Level 4
ru_RU: Уровень 4

en: Level attribution
ru_RU: Атрибуция уровня

en: Link ItilCategory - Groups
ru_RU: Связь ITIL Категория - Группы
