GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to ro_RO translation catalogue (8 entries)

en: A link with this category already exists
ro_RO: Un link cu aceasta categorie deja exista

en: ItilCategory Groups
ro_RO: Grupuri - Categorii Itil

en: Level 1
ro_RO: Nivel 1

en: Level 2
ro_RO: Nivel 2

en: Level 3
ro_RO: Nivel 3

en: Level 4
ro_RO: Nivel 4

en: Level attribution
ro_RO: Atribut Nivel

en: Link ItilCategory - Groups
ro_RO: Link  Grupuri - Categorii  Itil
