GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to pl_PL translation catalogue (8 entries)

en: A link with this category already exists
pl_PL: Połączenie z tą kategorią już istnieje

en: ItilCategory Groups
pl_PL: Grupy kategorii ITIL

en: Level 1
pl_PL: Poziom 1

en: Level 2
pl_PL: Poziom 2

en: Level 3
pl_PL: Poziom 3

en: Level 4
pl_PL: Poziom 4

en: Level attribution
pl_PL: Przydzielony poziom

en: Link ItilCategory - Groups
pl_PL: Połączenie kategorii ITIL - Grupy
