GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to hr_HR translation catalogue (9 entries)

en: A link with this category already exists
hr_HR: Poveznica s ovom kategorijom već postoji

en: ItilCategory Groups
hr_HR: Grupe ITIL kategorije

en: Level
hr_HR: Razina

en: Level 1
hr_HR: Razina 1

en: Level 2
hr_HR: Razina 2

en: Level 3
hr_HR: Razina 3

en: Level 4
hr_HR: Razina 4

en: Level attribution
hr_HR: Određivanje razine

en: Link ItilCategory - Groups
hr_HR: Poveznica ITIL kategorije – Grupe
