GLPI Plugin - Itilcategorygroups - en to fi_FI translation catalogue (9 entries)

en: A link with this category already exists
fi_FI: Linkki tähän kategoriaan on jo olemassa

en: ItilCategory Groups
fi_FI: Tikettikategoria ryhmät

en: Level
fi_FI: Taso

en: Level 1
fi_FI: Taso 1

en: Level 2
fi_FI: Taso 2

en: Level 3
fi_FI: Taso 3

en: Level 4
fi_FI: Taso 4

en: Level attribution
fi_FI: Tason määritys

en: Link ItilCategory - Groups
fi_FI: Linkki Tikettikategoria - Ryhmät
