GLPI Plugin - GenInventoryNumber - en to pt_PT translation catalogue (10 entries)

en: Active
pt_PT: Activo

en: An inventory number have been generated (%1$s)
pt_PT: Um número de inventário foi gerado

en: GLPI's inventory items configuration
pt_PT: Configuração dos itens de inventário do GLPI

en: Generate inventory number
pt_PT: Gerar Número de inventário

en: Generation templates
pt_PT: Modelos de geração

en: Global index position
pt_PT: Posição do índice global

en: Inventory number generation
pt_PT: Gerar Número de inventário

en: Regenerate inventory number (overwrite)
pt_PT: Gerar Número de inventário (re definir)

en: Use global index
pt_PT: Usar índice global

en: You can't modify inventory number
pt_PT: Não é possível modificar o número do inventário
