GLPI Plugin - GenInventoryNumber - en to pt_BR translation catalogue (10 entries)

en: Active
pt_BR: Ativo

en: An inventory number have been generated (%1$s)
pt_BR: Um número de inventário foi gerado

en: GLPI's inventory items configuration
pt_BR: Configuração de itens de inventário do GLPI

en: Generate inventory number
pt_BR: Gerar número de inventário

en: Generation templates
pt_BR: Modelos de geração

en: Global index position
pt_BR: Posição do índice global

en: Inventory number generation
pt_BR: Geração de número de inventário

en: Regenerate inventory number (overwrite)
pt_BR: Regerar número de inventário (sobrescrever)

en: Use global index
pt_BR: Usar índice global

en: You can't modify inventory number
pt_BR: Você não pode modificar o número de inventário
