GLPI Plugin - Fields - en to sk_SK translation catalogue (71 entries)

en: - some deleted fields may still be present in database (bug introduced in version %s and fixed in version %s)
sk_SK: - niektoré vymazané polia sa môžu stále nachádzať v databáze (chyba zavedená vo verzii %s a opravená vo verzii %s)

en: -> "%s.%s" has been deleted.
sk_SK: -> "%s.%s" bola vymazaná.

en: -> "%s.%s" should be deleted.
sk_SK: -> "%s.%s" by mala byť vymazaná.

en: Add a new field
sk_SK: Pridať nové pole

en: Add condition to hide block
sk_SK: Pridať podmienku na skrytie bloku

en: Add new status override
sk_SK: Pridať nové prepísanie stavu

en: Add tab
sk_SK: Pridať kartu

en: Additional fields
sk_SK: Dodatočné polia

en: Allowed values
sk_SK: Povolené hodnoty

en: Block
sk_SK: Blok

en: Check database to detect inconsistencies.
sk_SK: Kontrola databázy na zistenie nekonzistencií.

en: Component items
sk_SK: Položky komponentov

en: Condition to hide block | Conditions to hide block
sk_SK[0]: Podmienka na skrytie bloku
sk_SK[1]: Podmienky na skrytie bloku
sk_SK[2]: Podmienky na skrytie bloku
sk_SK[3]: Podmienky na skrytie bloku

en: Container name is too long for database (digits in name are replaced by characters, try to remove them)
sk_SK: Názov kontajneru je pre databázu príliš dlhý (číslice v názve sú nahradené znakmi, skúste ich vymazať)

en: Database contains orphaned data from %s improperly deleted field(s).
sk_SK: Databáza obsahuje osamotené dáta z %s neplatne vymazaných polí.

en: Database was containing orphaned data from %s improperly deleted field(s).
sk_SK: Databáza obsahovala osamotené dáta z %s neplatne vymazaných polí.

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date & time
sk_SK: Dátum a čas

en: Default value
sk_SK: Predvolená hodnota

en: Default value will be configurable once field will be created.
sk_SK: Predvolená hodnota bude konfigurovateľná po vytvorení poľa.

en: Dropdown
sk_SK: Rozbaľovacia ponuka

en: Everything is in order - no action needed.
sk_SK: Všetko je v poriadku - nevyžaduje sa žiadna akcia.

en: Export to YAML
sk_SK: Export do YAML

en: Field
sk_SK: Pole

en: Field name is too long for database (digits in name are replaced by characters, try to remove them)
sk_SK: Názov poľa je pre databázu príliš dlhý (číslice v názve sú nahradené znakmi, skúste ich vymazať)

en: Fields
sk_SK: Polia

en: Fix container names
sk_SK: Opraviť názvy kontajnerov

en: Fix fields names
sk_SK: Opraviť názvy polí

en: GLPI item
sk_SK: GLPI položka

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Insertion in the form (before save button)
sk_SK: Vloženie do formulára (pred tlačidlo uložiť)

en: Insertion in the form of a specific tab (before save button)
sk_SK: Vloženie do formulára konkrétnej karty (pred tlačidlo uložiť)

en: Label
sk_SK: Popisok

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Multiple dropdown
sk_SK: Viac rozbaľovacích ponúk

en: MySQL tables installation
sk_SK: Inštalácia MySQL tabuliek

en: MySQL tables uninstallation
sk_SK: Odinštalovanie MySQL tabuliek

en: No field for this block
sk_SK: Žiadne pole pre tento blok

en: No item found
sk_SK: Nenašla sa žiadna položka

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Override by status
sk_SK: Prepísanie podľa stavu

en: Read only
sk_SK: Iba na čítanie

en: Regenerate container files
sk_SK: Znova generovať kontajnerové súbory

en: Regenerate containers files
sk_SK: Znova generovať kontajnerové súbory

en: Regenerates containers files.
sk_SK: Znova generovať kontajnerové súbory.

en: Rich Text
sk_SK: Textové pole s formátovaním

en: Run "%s" to fix database inconsistencies.
sk_SK: Spustite "%s" na opravu nekonzistencií databázy.

en: Some URL fields contains invalid links
sk_SK: Niektoré URL polia obsahujú neplatné odkazy

en: Some mandatory fields are empty
sk_SK: Niektoré povinné polia sú prázdne

en: Some numeric fields contains non numeric values
sk_SK: Niektoré číselné polia obsahujú nečíselné hodnoty

en: Status overrides
sk_SK: Prepísania stavov

en: Tab
sk_SK: Karta

en: Text (multiples lines)
sk_SK: Text (viacero riadkov)

en: Text (single line)
sk_SK: Text (jeden riadok)

en: The plugin can't be uninstalled when the plugin is disabled
sk_SK: Plugin nemožno odinštalovať ak je plugin vypnutý

en: This command will check database to detect following inconsistencies:
sk_SK: Tento príkaz skontroluje databázu na zistenie nasledujúcich nekonzistencií:

en: This command will clean up all files generated by the plugin and regenerate them.
sk_SK: Tento príkaz vyčistí všetky súbory vygenerované týmto pluginom a znova ich vygeneruje.

en: URL
sk_SK: URL adresa

en: Updating generated containers files
sk_SK: Aktualizácia vygenerovaných kontajnerových súborov

en: Updating generated dropdown files
sk_SK: Aktualizácia vygenerovaných súborov rozbaľovacích ponúk

en: Use this option to actually fix database
sk_SK: Použite túto voľbu na skutočnú opravu databázy

en: Yes/No
sk_SK: Áno/Nie

en: You cannot add same field 'dropdown' on same bloc
sk_SK: Nemôžete pridať rovnaké pole "rozbaľovacia ponuka" na rovnaký blok

en: You cannot add several blocks with type 'Insertion in the form of a specific tab' on same object tab
sk_SK: Nemôžete pridať niekoľko blokov typu "Vloženie do formulára konkrétnej karty" na rovnakú kartu objektu

en: You cannot add several blocks with type 'Insertion in the form' on same object
sk_SK: Nemôžete pridať niekoľko blokov typu "Vloženie do formulára" na rovnaký objekt

en: You cannot add several blocs with identical name on same object
sk_SK: Nemôžete pridať niekoľko blokov s identickým názvom na rovnaký objekt

en: You must specify an item type, search option and condition.
sk_SK: Musíte špecifikovať typ položky, možnosť hľadania a podmienku.

en: not under
sk_SK: nie je pod

en: regular expression matches
sk_SK: regulárny výraz zodpovedá

en: show
sk_SK: zobraziť

en: under
sk_SK: pod
