GLPI Plugin - Escalade - en to sk_SK translation catalogue (54 entries)

en: Escalate ticket
sk_SK: Eskalovať požiadavku

en: Comment
sk_SK: Komentár

en: Assign me as an observer
sk_SK: Priradiť mňa ako pozorovateľa

en: Escalation
sk_SK: Eskalácie

en: Reassign the ticket to group
sk_SK: Znovu priradiť požiadavku skupine

en: full assignation history
sk_SK: úplná história priradenia

en: View full history
sk_SK: Zobraziť úplnú históriu

en: Tickets to follow (escalated)
sk_SK: Požiadavky na sledovanie (eskalované)

en: Tickets to close (escalated)
sk_SK: Požiadavky na uzavretie (eskalované)

en: Requester user of the ticket
sk_SK: Používateľ-žiadateľ požiadavky

en: Group escalated in the ticket
sk_SK: Skupina eskalovaná v požiadavke

en: Manager of the group escalated in the ticket
sk_SK: Manažér skupiny eskalovanej v požiadavke

en: Requester user of the task/reminder
sk_SK: Používateľ-žiadateľ úlohy/pripomienky

en: Last group escalated in the ticket
sk_SK: Posledná skupina eskalovaná v požiadavke

en: Manager of last group escalated in the ticket
sk_SK: Manažér poslednej skupiny eskalovanej v požiadavke

en: Solve date modification
sk_SK: Zmena dátumu vyriešenia

en: Solution provided, back to the group
sk_SK: Riešenie poskytnuté, späť k skupine

en: Solution rejected, return to the group
sk_SK: Riešenie odmietnuté, návrat k skupine

en: Escalation to the group %s.
sk_SK: Eskalácia na skupinu %s.

en: Error : get old ticket
sk_SK: Chyba: získavanie starej požiadavky

en: Error : adding new ticket
sk_SK: Chyba: pridávanie novej požiadavky

en: Error : adding link between the two tickets
sk_SK: Chyba: pridávanie prepojení medzi dvoma požiadavkami

en: This ticket has been cloned from the ticket num
sk_SK: Táto požiadavka bola klonovaná z požiadavky č.

en: Error : adding followups
sk_SK: Chyba: pridávanie reakcií

en: Error : adding actors (user)
sk_SK: Chyba: pridávanie riešiteľov (používateľ)

en: Error : adding actors (group)
sk_SK: Chyba: pridávanie riešiteľov (skupina)

en: Error : adding documents
sk_SK: Chyba: pridávanie dokumentov

en: Escalate
sk_SK: Eskalovať

en: You must select a group.
sk_SK: Musíte vybrať skupinu.

en: Configuration Escalade plugin
sk_SK: Konfigurácia pluginu Eskalácie

en: Remove old assign group on new group assign
sk_SK: Vymazať starú priradenú skupinu pri priradení novej skupiny

en: show group assign history visually
sk_SK: Vizuálne zobraziť históriu priradenia skupín

en: Escalation history in tasks
sk_SK: História eskalácií v úlohách

en: Remove technician(s) on escalation
sk_SK: Odstrániť technikov pri eskalácii

en: Ticket status after an escalation
sk_SK: Stav požiadavky po eskalácii

en: Assign ticket to initial group on solve ticket
sk_SK: Priradiť požiadavku počiatočnej skupine pri riešení požiadavky

en: Assign the technical manager on ticket category change
sk_SK: Priradiť manažéra technikov pri zmene kategórie požiadavky

en: Assign the technical group on ticket category change
sk_SK: Priradiť skupinu technikov pri zmene kategórie požiadavky

en: Clone and link tickets
sk_SK: Klonovať a prepojiť požiadavky

en: Close linked tickets at the same time
sk_SK: Súčasne uzavrieť aj prepojené požiadavky

en: Assign me as observer by default
sk_SK: Priradiť mňa ako pozorovateľa predvolene

en: Use the technician's group
sk_SK: Použiť skupinu technika

en: at creation time
sk_SK: v čase vytvorenia

en: at modification time
sk_SK: v čase úpravy

en: Remove requester(s) on escalation
sk_SK: Odstrániť žiadateľov pri eskalácii

en: Display delete button
sk_SK: Zobraziť tlačidlo mazania

en: Enable filtering on the groups assignment
sk_SK: Povoliť filtrovanie pri priraďovaní skupín

en: Default (not managed by plugin)
sk_SK: Predvolené (nespravované pluginom)

en: Bypass filtering on the groups assignment
sk_SK: Vynechať filtrovanie pri priraďovaní skupín

en: missing parameters
sk_SK: chýbajúce parametre

en: Group concerned by the escalation
sk_SK: Skupina, ktorej sa týkajú eskalácie

en: Number of escalations
sk_SK: Počet eskalácií

en: Number of escalations between two groups
sk_SK: Počet eskalácií medzi dvoma skupinami

en: Clone and link
sk_SK: Klonovať a prepojiť
