GLPI Plugin - Escalade - en to lv_LV translation catalogue (44 entries)

en: Assign the technical group on ticket category change
lv_LV: Piešķirt tehnisko grupu pieteikumam kad pieteikuma kategorija tiks mainīta

en: Assign the technical manager on ticket category change
lv_LV: Piešķirt tehnisko menedžeri kad pieteikuma kategorija tiks mainīta

en: Assign ticket to initial group on solve ticket
lv_LV: Piešķirt pieteikumu sākotnējai grupai kad pieteikums tiks atrisināts

en: Clone and link
lv_LV: Klonēt un saistīt

en: Clone tickets
lv_LV: Klonēt pieteikumus

en: Close cloned tickets at the same time
lv_LV: Aizvērt klonētus pieteikumus vienlaikus

en: Configuration Escalade plugin
lv_LV: Papildspraudņa Escalade iestatījumi

en: Display delete button
lv_LV: Parādīt dzēšanas pogu

en: Don't change
lv_LV: Nemainīt

en: Enable filtering on the groups assignment
lv_LV: Iespējot filtrēšanu grupu piešķiršanā

en: Error : adding actors (group)
lv_LV: Kļūda : pievienojot dalībniekus (grupas)

en: Error : adding actors (user)
lv_LV: Kļūda : pievienojot dalībniekus (lietotājus)

en: Error : adding documents
lv_LV: Kļūda : pievienojot dokumentus

en: Error : adding followups
lv_LV: Kļūda : pievienojot sekojumus

en: Error : adding link between the two tickets
lv_LV: Kļūda : pievienojot sasaisti starp diviem pieteikumiem

en: Error : adding new ticket
lv_LV: Kļūda : pievienojot jauno pieteikumu

en: Error : get old ticket
lv_LV: Kļūda : iegūt veco pieteikumu

en: Escalation
lv_LV: Eskalācija

en: Escalation history in tasks
lv_LV: Eskalācijas vēsture uzdevumos

en: Group concerned by the escalation
lv_LV: Grupa saistīta ar eskalācijas procedūru

en: Group escalated in the ticket
lv_LV: Grupa eskalēta pieteikumā

en: Manager of the group escalated in the ticket
lv_LV: Grupas menedžeris eskalēts pieteikumā

en: Nota: This feature (creation part) is duplicate with the <a href='##link##'>Behavior</a>plugin. This last has priority.
lv_LV: Piezīme: Šī iespēja (izveidošanas daļa) ir dublikāts ar papildspraudni <a href='##link##'>Behavior</a>. Pēdējam ir prioritāte.

en: Number of escalations
lv_LV: Eskalāciju skaits

en: Number of escalations between two groups
lv_LV: Eskalāciju skaits starp divām grupām

en: Reassign the ticket to group
lv_LV: Piešķirt pieteikumu grupai atkārtoti

en: Remove old assign group on new group assign
lv_LV: Noņemt iepriekš piešķirto grupu piešķirot jauno grupu

en: Remove technician(s) on escalation
lv_LV: Noņemt tehniķi(us) eskalācijās procedūrā

en: Requester user of the task/reminder
lv_LV: Pieteikuma/atgādinājuma pieteicējs

en: Requester user of the ticket
lv_LV: Pieteikuma pieteicējs

en: Solution provided, back to the group
lv_LV: Atrisināts, atpakaļ pie grupas

en: Solution rejected, return to the group
lv_LV: Risinājums noraidīts, atgriezt grupai

en: Solve date modification
lv_LV: Risinājuma rediģēšanas datums

en: This ticket has been cloned from the ticket num
lv_LV: Šīs pieteikums ir no pieteikuma num

en: Ticket status after an escalation
lv_LV: Pieteikuma statuss pēc eskalācijas

en: Tickets to close (escalated)
lv_LV: Pieteikumi aizvēršanai (uz augšu)

en: Tickets to follow (escalated)
lv_LV: Pieteikumi kuriem sekot (uz augšu)

en: Use the technician's group
lv_LV: Izmantot tehniķu grupu

en: View full history
lv_LV: Parādīt pilno vēsturi

en: a time of creation
lv_LV: izveidošanas laiks

en: a time of modification
lv_LV: rediģēšanas laiks

en: full assignation history
lv_LV: pilna piešķiršanas vēsture

en: missing parameters
lv_LV: trūkstoši parametri

en: show group assign history visually
lv_LV: pāradīt grupas piešķiršanas vēsturi vizuāli
