GLPI Plugin - Escalade - en to hr_HR translation catalogue (46 entries)

en: Escalate ticket
hr_HR: Eskaliraj nalog

en: Comment
hr_HR: Komentar

en: Assign me as an observer
hr_HR: Dodijeli mi ulogu nadglednika

en: Escalation
hr_HR: Eskalacija

en: Reassign the ticket to group
hr_HR: Ponovo dodijeli nalog grupi

en: full assignation history
hr_HR: cijela povijest dodijeljivanja zadataka

en: View full history
hr_HR: Prikaži cijelu povijest

en: Tickets to follow (escalated)
hr_HR: Nalozi za praćenje (eskalirani)

en: Tickets to close (escalated)
hr_HR: Nalozi za zatvaranje (eskalirani)

en: Requester user of the ticket
hr_HR: Podnositelj naloga

en: Group escalated in the ticket
hr_HR: Eskalirana grupa u nalogu

en: Manager of the group escalated in the ticket
hr_HR: Voditelj eskalirane grupe u nalogu

en: Requester user of the task/reminder
hr_HR: Podnositelj zadatka/podsjetnika

en: Solve date modification
hr_HR: Riješi promjenu datuma

en: Solution provided, back to the group
hr_HR: Rješenje predloženo, vrati grupi

en: Solution rejected, return to the group
hr_HR: Rješenje odbijeno, vrati grupi

en: Escalation to the group %s.
hr_HR: Eskalirano u grupu %s.

en: Error : get old ticket
hr_HR: Greška: nabavi stari nalog

en: Error : adding new ticket
hr_HR: Greška: dodavanje novog naloga

en: Error : adding link between the two tickets
hr_HR: Greška: dodavanje veze između ta dva naloga

en: This ticket has been cloned from the ticket num
hr_HR: Nalog je kloniran iz naloga broj

en: Error : adding followups
hr_HR: Greška: dodavanje priopćenja

en: Error : adding actors (user)
hr_HR: Greška: dodavanje učesnika (korisnik)

en: Error : adding actors (group)
hr_HR: Greška: dodavanje učesnika (grupa)

en: Error : adding documents
hr_HR: Greška: dodavanje dokumenata

en: Escalate
hr_HR: Eskaliraj

en: You must select a group.
hr_HR: Moraš odabrati grupu.

en: Configuration Escalade plugin
hr_HR: Konfiguracija dodatka Escalade

en: Remove old assign group on new group assign
hr_HR: Ukloni staru grupu pri dodijeljivanju novoj grupi

en: show group assign history visually
hr_HR: prikaži povijest grupe visualno

en: Escalation history in tasks
hr_HR: Povijest eskalacija u zadacima

en: Remove technician(s) on escalation
hr_HR: Ukloni tehničare pri eskalaciji

en: Ticket status after an escalation
hr_HR: Stanje naloga nakon eskalacije

en: Assign ticket to initial group on solve ticket
hr_HR: Dodijeli nalog izvornoj grupi pri rješavanju naloga

en: Assign the technical manager on ticket category change
hr_HR: Odredi tehničkog voditelja pri promjeni kategorije naloga

en: Assign the technical group on ticket category change
hr_HR: Odredi tehničku grupu pri promjeni kategorije naloga

en: Use the technician's group
hr_HR: Koristi grupu tehničara

en: Remove requester(s) on escalation
hr_HR: Ukloni podnositelje pri eskalaciji

en: Display delete button
hr_HR: Prikaži gumb za brisanje

en: Enable filtering on the groups assignment
hr_HR: Aktiviraj filtriranje po zadatku grupe

en: Bypass filtering on the groups assignment
hr_HR: Zaobiđi filtriranje po zadatku grupe

en: missing parameters
hr_HR: nedostaju parametri

en: Group concerned by the escalation
hr_HR: Dotična grupa eskalacije

en: Number of escalations
hr_HR: Broj eskalacija

en: Number of escalations between two groups
hr_HR: Broj eskalacija između dviju grupa

en: Clone and link
hr_HR: Kloniraj i poveži
