GLPI Plugin - Escalade - en to ca_ES translation catalogue (52 entries)

en: Escalate ticket
ca_ES: Escala el tiquet

en: Comment
ca_ES: Comentari

en: Assign me as an observer
ca_ES: Assigna'm com a observador/a

en: Escalation
ca_ES: Escalar

en: Reassign the ticket to group
ca_ES: Reassigna el tiquet al grup

en: full assignation history
ca_ES: historial complet d'assignació

en: View full history
ca_ES: Veure tot l'historial

en: Tickets to follow (escalated)
ca_ES: Tiquets per seguir (escalats)

en: Tickets to close (escalated)
ca_ES: Tiquets per tancar (escalats)

en: Requester user of the ticket
ca_ES: Sol·licitant del tiquet

en: Group escalated in the ticket
ca_ES: Grup escalat al tiquet

en: Manager of the group escalated in the ticket
ca_ES: Gestor del grup on s'ha escalat el tiquet

en: Requester user of the task/reminder
ca_ES: Sol·licitant de la tasca/recordatori

en: Last group escalated in the ticket
ca_ES: Últim grup on s'ha escalat el tiquet

en: Manager of last group escalated in the ticket
ca_ES: Gestor/a de l'últim grup on s'ha escalat el tiquet

en: Solve date modification
ca_ES: Modifica la data de resolució

en: Solution provided, back to the group
ca_ES: Solució proporcionada, tornar al grup

en: Solution rejected, return to the group
ca_ES: Solució rebutjada, retornar al grup

en: Escalation to the group %s.
ca_ES: Escala al grup %s.

en: Error : get old ticket
ca_ES: Error: obtenir el tiquet antic

en: Error : adding new ticket
ca_ES: Error: afegint un tiquet nou

en: Error : adding link between the two tickets
ca_ES: Error: afegint enllaç entre dos tiquets

en: This ticket has been cloned from the ticket num
ca_ES: Aquest tiquet està clonat a partir del tiquet número

en: Error : adding followups
ca_ES: Error: afegint seguiments

en: Error : adding actors (user)
ca_ES: Error: afegint actors (usuaris)

en: Error : adding actors (group)
ca_ES: Error: afegint actors (grups)

en: Error : adding documents
ca_ES: Error: afegint documents

en: Escalate
ca_ES: Escalar

en: You must select a group.
ca_ES: Has de seleccionar un grup

en: Configuration Escalade plugin
ca_ES: Configura el connector Escalade

en: Remove old assign group on new group assign
ca_ES: Suprimeix el grup antic en assignar un grup nou

en: show group assign history visually
ca_ES: mostrar l'historial visual d'assignació de grup

en: Escalation history in tasks
ca_ES: Historial d'escalat en tasques

en: Remove technician(s) on escalation
ca_ES: Elimina el/s tècnic/s quan s'escali el tiquet

en: Ticket status after an escalation
ca_ES: Estat del tiquet després d'escalar-lo

en: Assign ticket to initial group on solve ticket
ca_ES: Assigna el grup inicial del tiquet en resoldre'l

en: Assign the technical manager on ticket category change
ca_ES: Assigna el/la gestor/a tècnic/a en canviar la categoria del tiquet

en: Assign the technical group on ticket category change
ca_ES: Assigna el grup tècnic  en canviar la categoria del tiquet

en: Assign me as observer by default
ca_ES: Assigna'm com a observador/a per defecte

en: Use the technician's group
ca_ES: Utilitza el grup del tècnic

en: at creation time
ca_ES: en el moment de la creació

en: at modification time
ca_ES: en el moment de la modificació

en: Remove requester(s) on escalation
ca_ES: Elimina el/s sol·licitant/s quan s'escali el tiquet

en: Display delete button
ca_ES: Mostra el botó d'eliminació

en: Enable filtering on the groups assignment
ca_ES: Activa el filtre a l'assignació de grups

en: Default (not managed by plugin)
ca_ES: Per defecte (no gestionat pel connector)

en: Bypass filtering on the groups assignment
ca_ES: Evita el filtre a l'assignació de grups

en: missing parameters
ca_ES: paràmetres que falten

en: Group concerned by the escalation
ca_ES: Grup responsable per l'escalat

en: Number of escalations
ca_ES: Nombre d'escalats

en: Number of escalations between two groups
ca_ES: Nombre d'escalats entre grups

en: Clone and link
ca_ES: Clona i enllaça
